Polska, 1/2 guldena, 1927

Antyk, Polska, Austria, Niemcy, Rosja i Meksyk
Polska, 1/2 guldena, 1927

Polska, 1/2 guldena, 1927

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2015 21:09:10
113374
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1/2 guldena, 1927, Berlin, Koga
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadkie
Literatura: Jaeger D.6, Parchimowicz 59b

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 171

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  185 zł
4)  180 zł