Polska, 1 złoty, 1925

Antyk, Polska, Austria, Niemcy, Rosja i Meksyk
Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2015 21:05:00
86435
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 1925, Londyn
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: na awersie patyna
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 128

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  100 zł
5)  90 zł