Polska, 5 złotych, 1925

Antyk, Polska, Austria, Niemcy, Rosja i Meksyk
Polska, 5 złotych, 1925

Polska, 5 złotych, 1925

Cena wylicytowana: 9 400 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2015 20:55:50
113394
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1925, Warszawa, Konstytucja, odmiana z 100-ma perełekami
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ślady czyszczenia, na rewersie uszkodzenia w tle, nakład 1.000 sztuk
Literatura: Parchimowicz 113a

Cena końcowa: 9 400 zł
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 3472

1)  9 400 zł
2)  9 200 zł
3)  7 800 zł
4)  6 400 zł
5)  6 000 zł
6)  5 200 zł
7)  4 900 zł
8)  3 700 zł
9)  3 500 zł