Polska, połtina, 1854/MW

Antyk, Polska, Austria, Niemcy, Rosja i Meksyk
Polska, połtina, 1854/MW

Polska, połtina, 1854/MW

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2015 20:47:05
113295
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, połtina, 1854/MW, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: uderzenie na rancie, na rewersie patyna
Literatura: Bitkin 440, Plage 452

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 331

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  410 zł
4)  400 zł
5)  320 zł
6)  260 zł
7)  150 zł