Polska, 10 groszy, 1831 KG

Rozpoczęcie: 16-02-2015 18:15
Zakończenie: 26-02-2015 22:11:40
Polska, 10 groszy, 1831 KG

Polska, 10 groszy, 1831 KG

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 26-02-2015 22:11:40
112061
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 10 groszy, 1831 KG, Warszawa
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 277, Bitkin 7

Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 202