Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 26-02-2015 20:56:15
112939
Opis: Śląsk - Księstwo Wrocławskie - Zygmunt Luksemburczyk 1419-1437, halerz, XV w., Wrocław, Aw: Głowa św. Jana trzy-czwarte w lewo w obwódce i napis M-*-W-M-*-W, Rw: Lew czeski kroczący w lewo, przed nim gwiazdka
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro
Literatura: Fbg. 100c, Fbg 1887 554c

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 345

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  36 zł