Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 26-02-2015 20:55:00
112953
Opis: Śląsk - Księstwo Oleśnickie, halerz, XV w., Wołów, Aw: Głowa wołu na wprost w trójlistnej rozecie, Rw: Orzeł piastowski na wprost z głową w lewo w tarczy
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro
Literatura: Fbg 308, BRP Górnośl. s. 197, Fbg 1887 673

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 2287

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  740 zł
4)  700 zł
5)  660 zł
6)  640 zł
7)  560 zł
8)  400 zł
9)  85 zł