Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 26-02-2015 20:53:20
112945
Opis: Śląsk - Księstwo Legnicko-Brzeskie - Ludwik II Brzeski 1413-1436 lub Elżbieta Brandenburska 1436-1449, halerz, XV w., Legnica, Aw: Popiersie św. Piotra w prawo z kluczem w dłoni, Rw: Orzeł piastowski z głową w lewo
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro
Literatura: Fbg 177, Silesia Numis. s. 65n, Fbg 1887 588

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 771

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  85 zł
6)  75 zł
7)  50 zł
8)  48 zł