Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 26-02-2015 20:44:35
112547
Opis: Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Aw: Krzyż prosty z kółkami w kątach, Rw: Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.06 g, gięty, pęknięty
Literatura: Dbg 1347, Gum.CNP typ VI, Str. 23

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 150

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  36 zł