Niemcy, denar typu OAP, X / XI w.

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 26-02-2015 20:41:40
112521
Opis: Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X / XI w., Aw: Krzyż, w kątach ODDO, Rw: Kapliczka, wokoło ATEAHLHT
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro, gięty
Literatura: Dbg 1167

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 212

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  30 zł