Niemcy, denar tzw. Niederelbischer Agrippiner, koniec XI w.

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 26-02-2015 20:41:15
112527
Opis: Niemcy - Dolna Łaba, denar tzw. Niederelbischer Agrippiner, koniec XI w., Bardowik, Aw: Niewyraźny zarys budowli, Rw: Imitacja napisu S COLONIA A
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 0.82 g, pęknięty, gięty
Literatura: Bernd Kluge - Numismatik des Mittelalters, no. 338

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 229

1)  110 zł
2)  105 zł