Rzym Kolonialny, sestercja, 11 rok (249-250)

Rozpoczęcie: 16-02-2015 18:15
Zakończenie: 26-02-2015 20:35:25

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 26-02-2015 20:35:25
112800
Opis: Rzym Kolonialny - Moesia Superior - Viminacjum - Herennia Etruscilla (żona Trajana Decjusza) +251, sestercja, 11 rok (249-250), Viminacjum, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, HER ERTVSCILLA AVG, Rw: Moesia stojąca na wprost pomiędzy bykiem i lwem, PMSC-OLVIM, w odcinku AN XI
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz 16.62 g, 29 mm, zielona patyna

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 307