Niemcy, medal nagrodowy Za Wieloletnią Służbę i Pracę, bez daty

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 22:38:45
112651
Opis: Niemcy - Bawaria, medal nagrodowy Za Wieloletnią Służbę i Pracę, bez daty, medal sygnowany Heinrich Wadere, Aw: Siedzący na kowadle kowal przed postacią kobiecą, Rw: W wieńcu z gałązek oliwnych ul i trzy pszczoły, poniżej napis FUR LANGJAHRIGE...
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone, pr. 990, 50.15 g, 50 mm, matowany

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 568

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  60 zł