Holandia, prof. dr Karl Landsteiner

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 22:37:55
112761
Opis: Holandia, prof. dr Karl Landsteiner, plakieta nagrodowa niesygnowana holenderskiego Czerwonego Krzyża przyznana L.M.Backsowi za 15 krotne honorowe oddanie krwi
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 100 x 69 mm

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 869

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  48 zł
5)  36 zł