Krystian XI 1863-1906, medal owalny Fryderyk VII Krystian IX, 1898

Rozpoczęcie: 09-02-2015 18:00
Zakończenie: 19-02-2015 22:37:05

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 22:37:05
112703
Opis: Krystian XI 1863-1906, medal owalny Fryderyk VII Krystian IX, 1898, medal sygnowany ES.M, Aw: Ponad wieńcem z gałązek dębowych głowy Fryderyka VII i Krystiana i napis, Rw:Na postumencie żołnież z karabinem i gałązką lauru, napis DEN GANG / FEG DROG / AFSTED i daty 1848/1898 po bokach
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: cyna 47,5 x 36 mm

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 646