Austria, Johann Krahuletz 1848-1918, 1918

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 22:36:15
112764
Opis: Austria, Johann Krahuletz 1848-1918, 1918, dwustronna plakieta niesygnowana z okazji 70 rocznicy urodzin pochodzącego z Eggenburga geologa i archeologa, Aw: Popiersie w lewo i napis, Rw: Panorama Eggenburga i napis
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk 70 x 48 mm

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 385

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  36 zł
4)  18 zł