Śląsk, medal chrzestny, bez daty

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 22:34:35
112834
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 16.43 g, 39 mm, mennicza wada krążka, patyna

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 338

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  240 zł