Śląsk, Wojna śląska i śmierć Karola VI 1740/1741 r.

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 22:34:10
112833
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim, Wojna śląska i śmierć Karola VI 1740/1741 r., medal niesygnowany Kittela, Aw: Personifikacja Śląska przy trumnie cesarza Karola VI, w tle zachodzące słońce, napis NACH UNSER FRIEDENS SONNE PRANGEN, w odcinku 1740, Rw: Scena pobojowiska i napis ST MARS BLUTHROTH AUFGEGAN- GEN, w odcinku KRIEG IN SCHLESIEN 1741
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 10.48 g, 32 mm, stara zawieszka, patyna
Literatura: F.u.S. 4247

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 105 zł
Cena szacunkowa: 175 zł
Ilość odsłon: 726

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  165 zł
4)  105 zł