RP na Emigracji, odznaka pamiątkowa 5 Kresowej Dywizji Piechoty

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 22:31:15
112874
Opis: RP na Emigracji, odznaka pamiątkowa 5 Kresowej Dywizji Piechoty, odanaka trzyczęściowa łączona nitem, nakrętka sygnowana F.M.LORIOLI / MILANO - ROMA odznaka nadana płk Wincentemu Sobocińskiemu min szefowi Wydziału Wojskowego Komisariatu Generalnego RP w Gdańsku, szefowi sztabu Samodzielnej Brygady Spadochronowej
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak 39 x 40 mm, emalia
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 490

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1757

1)  190 zł
2)  185 zł