II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka absolwencka Szkoły Podchorążych Piechoty - Ostrów Mazowiecki

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 22:26:40
112642
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka absolwencka Szkoły Podchorążych Piechoty - Ostrów Mazowiecki, jednoczęściowa, nakrętka sygnowana J. MICHROWSKI / GRAWER / WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 15
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 37.5 x 40.5, na stronie głównej państwowa cecha srebra i dwukrotnie powtórzony imiennik J M
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 399

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 2096

1)  600 zł