Polska, 5 złotych, 1934 S

Polska, 5 złotych, 1934 S

Polska, 5 złotych, 1934 S

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 22:00:50
86214
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1934 S, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, dość ładne
Literatura: Parchimowicz 117

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 179

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  95 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  65 zł