Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 21:57:30
86209
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1933, Warszawa, 70. rocznica Powstania Styczniowego (Romuald Traugutt)
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 245

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  260 zł
4)  240 zł
5)  230 zł
6)  210 zł
7)  195 zł
8)  185 zł
9)  180 zł