Polska, 1 złoty, 1832 KG

Polska, 1 złoty, 1832 KG

Polska, 1 złoty, 1832 KG

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 21:51:15
112044
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 1 złoty, 1832 KG, Warszawa, odmiana z dużą głową cara
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: rysy, patyna
Literatura: Plage 76, Bitkin 1002

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 144

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł