Polska, 5 złotych, 1830 KG

Polska, 5 złotych, 1830 KG

Polska, 5 złotych, 1830 KG

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 21:50:00
112037
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 5 złotych, 1830 KG, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 39, Bitkin 987

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 189

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  250 zł
4)  220 zł
5)  185 zł