Polska, 10 groszy, 1812 IB

Polska, 10 groszy, 1812 IB

Polska, 10 groszy, 1812 IB

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 21:45:50
112056
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815, 10 groszy, 1812 IB, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 102

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 373

1)  105 zł
2)  105 zł
3)  95 zł
4)  75 zł
5)  46 zł