Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 21:40:50
112849
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1598, Wschowa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.98.4.b (R1)

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 196

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł