Węgry, naśladownictwo denara typu Panoneia, XI w.

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 21:34:10
112520
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.11 g, 17 mm, gięty i niedobity

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 436

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  105 zł