Niemcy, anonimowy denar, XI w.

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 21:26:40
112532
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.13 g, pęknięty, gięty
Literatura: Dbg 445

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 577

1)  175 zł
2)  170 zł