Niemcy, denar, X w.

Niemcy, denar, X w.

Niemcy, denar, X w.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 21:26:15
112526
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo - Otto I 936-973, denar, X w., Aw: Krzyż z kulkami w kątach, ODDO..., Rw: Napis S COLONIA A
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 0.95 g, gięty

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 450

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł