Polska, szóstak, 1681 TLB

Starożytność, Średniowiecze, Stara Polska, próby niklowe, monety zagraniczne
Polska, szóstak, 1681 TLB

Polska, szóstak, 1681 TLB

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 12-02-2015 21:30:25
111993
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696, szóstak, 1681 TLB, Bydgoszcz, popiersie króla w wieńcu laurowym i płaszczu, herb Leliwa na rewersie
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 376

1)  30 zł