Polska, czworak, 1569

Starożytność, Średniowiecze, Stara Polska, próby niklowe, monety zagraniczne
Polska, czworak, 1569

Polska, czworak, 1569

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 12-02-2015 20:57:55
111948
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572, czworak, 1569, Wilno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Ivanauskas 10SA41-4

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 731

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  340 zł
5)  330 zł
6)  300 zł
7)  280 zł