Niemcy, denar, XI w.

Starożytność, Średniowiecze, Stara Polska, próby niklowe, monety zagraniczne
Niemcy, denar, XI w.

Niemcy, denar, XI w.

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 12-02-2015 20:39:35
112534
Opis: Niemcy - Saksonia - Halberstadt - bp Branthog 1023-1036, denar, XI w., Aw: Popiersie biskupa w prawo, wokoło napis, Rw: Na łuku budowla z wieżą zwieńczoną krzyżem, BRANTHOCHVS EPS
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.26 g, pęknięty, gięty, ale bardzo rzadki
Literatura: Dbg 627

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 295

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  210 zł
4)  200 zł