Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 05-02-2015 21:39:10
112502
Opis: Śląsk - Księstwo Wrocławskie - Zygmunt Luksemburczyk 1419-1437, halerz, XV w., Wrocław, Aw: Głowa św. Jana trzy-czwarte w lewo w obwódce i napis M-W-M-W i lilia, Rw: Lew czeski kroczący w lewo i kółko
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0,32 g
Literatura: Fbg 106b, Fbg 1887 554m

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 243

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  40 zł
6)  36 zł