Polska, 500 złotych, 15.07.1947

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 05-02-2015 20:40:25
97422
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 500 złotych, 15.07.1947, seria O, numeracja 226509
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: kilkakrotnie złamane z naddarciami na marginesach, po fachowej konserwacji, przyzwoita prezencja, rzadkie
Literatura: Lucow 1229 (R4), Miłczak 132a

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 70 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 136

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  80 zł
4)  70 zł