Zakończenie: 22-01-2015 20:30 ÷ 22:26
Polska, grosz litewski na stopę polską, 1546
111741
odmiana z datą pod Pogonią | III/III+ |
390 zł szac. 250 zł 263 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, grosz litewski na stopę polską, 1548
111742
| III+ |
390 zł szac. 300 zł 722 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Austria, talar, 1765
86020
| III/III+ |
380 zł szac. 300 zł 1018 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1758
86017
sygnowany na rękawie: LOOS (Daniel Friedrich Loos) | III |
370 zł szac. 400 zł 974 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, drachma, II-I w. pne
110628
Aw: Głowa Apollina w prawo, Rw: Kołczan z łukiem oraz włó... | III+ |
360 zł szac. 500 zł 224 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, trojak, 1590
111785
odmiana z herbem Chalecki (Dymitra Chaleckiego -podskarbi... | III/III+ |
360 zł szac. 150 zł 181 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1759
86015
| III |
360 zł szac. 250 zł 221 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 1975
111305
Helena Modrzejewska /głowa/ | I |
350 zł szac. 350 zł 160 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1778
86014
na ramieniu inicjały H.ST. | II- |
350 zł szac. 250 zł 1064 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Hiszpania, 8 reali, niewidoczna data
110674
| IV |
340 zł szac. 150 zł 606 wyświetleń |
3 | zakończona |