Rosja, 50 kopiejek, 1913 BC

Rosja, 50 kopiejek, 1913 BC

Rosja, 50 kopiejek, 1913 BC

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2015 22:25:25
86026
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 50 kopiejek, 1913 BC, Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny połysk menniczy
Literatura: Bitkin 93, Kazakov 440

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 217

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  70 zł
4)  65 zł