Rosja, rubel, 1898
Rosja, rubel, 1898
Cena wylicytowana: 85 zł
86025
Opis: |
Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1898, Paryż, ★ na rancie |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Bitkin 195, Kazakov 117 |
Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 512
1) 85 zł
2) 80 zł
min |