Niderlandy, talar lewkowy (Lion Daalder), 1648
Cena wylicytowana: 250 zł
86021
Opis: |
Niderlandy - Kampen, talar lewkowy (Lion Daalder), 1648 |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Delmonte 862, Dav. 4879 |
Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 382
1) 250 zł
2) 240 zł
3) 220 zł
4) 210 zł
5) 195 zł
6) 185 zł
min |