Zakon Kawalerów Mieczowych, ferding, 1556
Zakończenie: 22-01-2015 22:18:45
110666
Opis: | Zakon Kawalerów Mieczowych - Henryk von Galen 1551-1557, ferding, 1556, Rewal |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Haljak 165a |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 232