Zakon Kawalerów Mieczowych, ferding, 1556

Rozpoczęcie: 12-01-2015 18:15
Zakończenie: 22-01-2015 22:18:45

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 22-01-2015 22:18:45
110666
Opis: Zakon Kawalerów Mieczowych - Henryk von Galen 1551-1557, ferding, 1556, Rewal
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Haljak 165a

Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 232