Polska, talar, 1766

Polska, talar, 1766

Polska, talar, 1766

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2015 21:51:40
110664
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, talar, 1766, Warszawa, popiersie w zbroi
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: uszkodzony, naprawiane tło na awersie
Literatura: Plage 379

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 892

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 050 zł
4)  1 000 zł
5)  840 zł
6)  800 zł