Polska, trojak, 1593

Polska, trojak, 1593

Polska, trojak, 1593

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2015 21:45:00
111787
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1593, Wilno, odmiana z datą pod Orłem i Pogonią
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mennicze wady blachy, ciemna patyna
Literatura: Iger V.93.1.c, Ivanauskas 5SV33-15

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 145

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  140 zł
4)  75 zł
5)  60 zł