Polska, trojak, 1593
Polska, trojak, 1593
Cena wylicytowana: 150 zł
111787
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1593, Wilno, odmiana z datą pod Orłem i Pogonią |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
mennicze wady blachy, ciemna patyna |
Iger V.93.1.c, Ivanauskas 5SV33-15 |
Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 145
1) 150 zł
2) 145 zł
3) 140 zł
4) 75 zł
5) 60 zł
min |