Polska, trojak, 1595
Polska, trojak, 1595
Cena wylicytowana: 195 zł
111689
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1595, Lublin, litery I-F i skrócona data 9-5 przedzielona herbem Lewart |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
L.95.6.a (R) |
Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 173
1) 195 zł
2) 190 zł
3) 145 zł
4) 120 zł
5) 100 zł
min |