Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2015 21:40:25
111777
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1599, Wschowa, odmiana z literą F po lewej stronie herbu Lewart, na awersie literka G w napisie przed kryzą króla
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger W.99.1.b - podobny

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 175

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  180 zł
4)  120 zł
5)  110 zł