Polska, trojak, 1599
Polska, trojak, 1599
Cena wylicytowana: 185 zł
111777
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1599, Wschowa, odmiana z literą F po lewej stronie herbu Lewart, na awersie literka G w napisie przed kryzą króla |
Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger W.99.1.b - podobny |
Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 175
1) 185 zł
2) 180 zł
3) 180 zł
4) 120 zł
5) 110 zł
min |