Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2015 21:40:00
111778
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1599, Wschowa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko niedobity
Literatura: Iger W.99.1.a

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 158

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  110 zł
4)  95 zł
5)  75 zł