Polska, trojak, 1599
Polska, trojak, 1599
Cena wylicytowana: 145 zł
111778
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1599, Wschowa |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
lekko niedobity |
Iger W.99.1.a |
Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 158
1) 145 zł
2) 140 zł
3) 110 zł
4) 95 zł
5) 75 zł
min |