Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2015 21:39:35
111776
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1598, Wschowa, odmiana z literą F po lewej stronie herbu Lewart, na awersie napis SIGI 3
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.98.5.c

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 206

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  160 zł
4)  90 zł
5)  70 zł