Polska, trojak, 1598
Polska, trojak, 1598
Cena wylicytowana: 185 zł
111688
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1598, Wschowa, litery HR - K przedzielone herbem Lewart |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
Iger W.98.2.d |
Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 197
1) 185 zł
2) 180 zł
3) 140 zł
4) 125 zł
5) 115 zł
6) 95 zł
min |