Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2015 21:37:30
111774
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1598, Bydgoszcz, na awersie napis SIG III D - ..G REX PO M D L, rewers jak Iger B.98.5.c
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mennicze wady krążka, niedobity, ciemna patyna
Literatura: Iger B.98.5.-/c

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 124

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  85 zł
4)  70 zł
5)  65 zł