Polska, trojak, 1598
Polska, trojak, 1598
Cena wylicytowana: 185 zł
111774
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1598, Bydgoszcz, na awersie napis SIG III D - ..G REX PO M D L, rewers jak Iger B.98.5.c |
Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
mennicze wady krążka, niedobity, ciemna patyna |
Iger B.98.5.-/c |
Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 124
1) 185 zł
2) 180 zł
3) 85 zł
4) 70 zł
5) 65 zł
min |