Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2015 21:36:15
111773
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1594, Malbork
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, bardzo ładny
Literatura: Iger M.94.1.a

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 220

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  160 zł
4)  155 zł
5)  145 zł
6)  135 zł
7)  90 zł