Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2015 21:30:00
111760
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1594, Olkusz
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mennicze wady blachy na rewersie, ciemna patyna
Literatura: Iger O.94.9.p

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 152

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  75 zł
7)  75 zł