Polska, szeląg, 1579

Polska, szeląg, 1579

Polska, szeląg, 1579

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2015 21:28:45
111748
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586, szeląg, 1579, Gdańsk
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 197

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  120 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  75 zł
7)  65 zł